Wish List 0
YARDIMCI BİLGİLER

Dondurulmuş Beyaz Cam Kurdu

35,00TL

WhatsApp'tan Bilgi Al !

Etiketler: Dondurulmuş Beyaz Cam Kurdu, MKT016600162, Yemler

Dondurulmuş Beyaz Cam Kurdu - 100 gram

Frozen White Masqouito Larves, Tatlı su içerisinde yaşayan tropikal balık türleri için beyaz cam kurdundan (sivrisinek larvası)  özel hazırlanmış dondurulmuş yemdir.

Protein, yağ asitleri ve doğal pigmentler açısından zengin içeriğe sahip olan Frozen Beyaz Cam Kurdu, besleyici doğal dondurulmuş balık yemidir.

Hangi balıklar için uygundur?
* Tüm tropikal balıklar için uygundur.

Yem içeriği;
* Beyaz cam kurdu (sivri sinek larvası), su ve guar gum.

Analiz Değerleri;
* Ham protein - % 5,0
* Ham yağ - % 1,0
* Ham lif -% 0,9
* Nem - %92,0

Kullanım talimatı;
* Dondurulmuş küpün 1 tanesini açıp, akvaryumunuzdan alacağınız bir bardak su içinde eritin. Erittiğiniz su ile birlikte akvaryuma azar azar ekleyin. 2-3 gün aralıklarla 1 kere verilmesi tavsiye edilmektedir.
* Balıklarınızın 5 dakika içerisinde tüketebileceği kadar dondurulmuş yem çözdürmeye dikkat etmelisiniz. Buzu çözülmüş dondurulmuş yemi tekrar dondurmamalısınız.

Paket içeriği;
* 1 paketinden 20 adet dondurulmuş yem çıkmaktadır. Bu üründen sipariş vermeniz halinde 5 paket dondurulmuş yem gönderilmektedir.
* Toplam 100 adet dondurulmuş yem gönderilmektedir.

Önemli not;
* Dondurulmuş yem siparişleriniz buz aküsü ile birlikte strafor kutu içerisinde gönderilmektedir. Dondurulmuş yem siparişlerinde iade alınmamakta olup, risk alıcıya aittir.

NEDEN FROZEN FISH FOOD ?
Frozen Fish Food kullanılan canlıların tamamını Norveçten tedarik etmektedir. Norveç tatlı su ve tuzlu su canlıları üretiminde lider ülke konumundadır. Frozen markası Hollanda firmasıdır.
Dondurulmuş Yem Siparişi Vermeden Önce Mutlaka İrtibata Geçiniz
 
%100 Dondurulmuş Beyaz Cam Kurdu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.