Wish List 0
YARDIMCI BİLGİLER
  • Dondurulmuş Pasifik Krili

Dondurulmuş Pasifik Krili

30,00TL

WhatsApp'tan Bilgi Al !

Etiketler: Dondurulmuş Pasifik Krili, MKT016600160, Yemler

Dondurulmuş Pasifik Krili 100 gram

Frozen Krill Pacifica, Etçil beslenen Tatlı su ve tuzlu su balıkları için krill içeriğinden ortak hazırlanmış dondurulmuş balık yemidir.

Protein, yağ asitleri ve doğal pigmentler açısından zengin içeriğe sahip olan Frozen Krill Pacifica, besleyici doğal dondurulmuş balık yemidir. Hijyenik olarak hazırlanan bu yem; sağlıklı ve parlak renk oluşumu için renk pigmentlerini destekler.

Hangi balıklar için uygundur?
* Etçil beslenen Tatlı su ve tuzlu su balıkları için uygundur.

Yem içeriği;
* Krill, su ve guar gum.

Analiz Değerleri;
* Ham protein - % 5,0
* Ham yağ - % 1,0
* Ham lif -% 0,9
* Nem - %92,0

Kullanım talimatı;
* Dondurulmuş küpün 1 tanesini açıp, akvaryumunuzdan alacağınız bir bardak su içinde eritin. Erittiğiniz su ile birlikte akvaryuma azar azar ekleyin. 2-3 gün aralıklarla 1 kere verilmesi tavsiye edilmektedir.
* Balıklarınızın 5 dakika içerisinde tüketebileceği kadar dondurulmuş yem çözdürmeye dikkat etmelisiniz. Buzu çözülmüş dondurulmuş yemi tekrar dondurmamalısınız.

Paket içeriği;
* 1 paketinden 20 adet dondurulmuş yem çıkmaktadır. Bu üründen sipariş vermeniz halinde 5 paket dondurulmuş yem gönderilmektedir.
* Toplam 100 adet dondurulmuş yem gönderilmektedir.

Önemli not;
* Dondurulmuş yem siparişleriniz buz aküsü ile birlikte strafor kutu içerisinde gönderilmektedir. Dondurulmuş yem siparişlerinde iade alınmamakta olup, risk alıcıya aittir.

NEDEN FROZEN FISH FOOD ?
Frozen Fish Food kullanılan canlıların tamamını Norveçten tedarik etmektedir. Norveç tatlı su ve tuzlu su canlıları üretiminde lider ülke konumundadır. Frozen markası Hollanda firmasıdır.

Dondurulmuş Yem Siparişi Vermeden Önce Mutlaka İrtibata Geçiniz

Pasifik Krili (Euphasia pacifica), Pasifik Okyanusu'nun soğuk sularından toplanan küçük karides gibi omurgasızlardır. Zooplanktonun daha büyük formlusudurlar. Bu omurgasızlar, doğada penguenler ve balinaların besinleridir. Omurgasızlar ve balıklar için bilinen en dengeli besinlerdir. Pasifik Krili, içerdiği yüksek orandaki karoten pigmentleri sayesinde doğal bir renk geliştiricidir. Özellikle kırmızı, mavi Discuslarınızda hızlı bir şekilde etkisini gösterecektir.


Paket İçeriği ve Kullanımı ;

100 gr (35 tablet)
Balıklarınıza vermeden önce bir kap su 
içerisinde çözerek veriniz.
İki, üç günde bir verilmesi tavsiye edilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.