Wish List 0
YARDIMCI BİLGİLER

Dondurulmuş Karides

30,00TL

WhatsApp'tan Bilgi Al !

Etiketler: Dondurulmuş Karides, MKT016600159,

Dondurulmuş Karides 100 gram

Frozen Mysis, tüm tatlı su ve tuzlu su balıkları için mükemmel bir besin kaynağıdır. Karides içeriğinden üretilmiş yüksek proteinli dondurulmuş yemdir.

Protein, yağ asitleri ve doğal pigmentler açısından zengin besleyici bir yem olan Frozen Mysis, yüksek gıda güvenliğine sahiptir. Hijyenik olarak ambalajlanan bu yemin yavru balıklar için büyütme etkisi de bulunmaktadır.

Hangi balıklar için uygundur?
* Tüm tatlı su ve tuzlu etçil canlılar için kullanılır. Aynı zamanda reef tanklarında bazı mercan türlerinin, omurgasızların beslenmesi için de uygundur.

Yem içeriği;
* Karides, dilinlenmiş karides, su ve guar gum

Analiz Değerleri;
* Ham protein - % 10,2
* Ham yağ - % 1,1
* Ham lif -% 0,4
* Nem - %87,7

Kullanım talimatı;
* Dondurulmuş küpün 1 tanesini açıp, akvaryumunuzdan alacağınız bir bardak su içinde eritin. Erittiğiniz su ile birlikte akvaryuma azar azar ekleyin. 2-3 gün aralıklarla 1 kere verilmesi tavsiye edilmektedir.
* Balıklarınızın 5 dakika içerisinde tüketebileceği kadar dondurulmuş yem çözdürmeye dikkat etmelisiniz. Buzu çözülmüş dondurulmuş yemi tekrar dondurmamalısınız.

Paket içeriği;
* 1 paketinden 20 adet dondurulmuş yem çıkmaktadır. Bu üründen sipariş vermeniz halinde 5 paket dondurulmuş yem gönderilmektedir.
* Toplam 100 adet dondurulmuş yem gönderilmektedir.

Önemli not;
* Dondurulmuş yem siparişleriniz buz aküsü ile birlikte strafor kutu içerisinde gönderilmektedir. Dondurulmuş yem siparişlerinde iade alınmamakta olup, risk alıcıya aittir.

NEDEN FROZEN FISH FOOD ?
Frozen Fish Food kullanılan canlıların tamamını Norveçten tedarik etmektedir. Norveç tatlı su ve tuzlu su canlıları üretiminde lider ülke konumundadır. Frozen markası Hollanda firmasıdır.
Dondurulmuş Yem Siparişi Vermeden Önce Mutlaka İrtibata Geçiniz 
 

Bu üstün kaliteli karides tüm etobur tatlısu ve tuzlusu balıkları için çok uygun bir yemdir. Taze olarak dondurulmuş haliyle orjinal beyaz renklerini ve gövde yapılarını korurlar.

Paket İçeriği ve Kullanımı ;

100 gr (35 tablet)
Balıklarınıza vermeden önce bir kap su 
içerisinde çözerek veriniz.
İki, üç günde bir verilmesi tavsiye edilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.