Wish List 0
YARDIMCI BİLGİLER

Dondurulmuş Kan Kurdu Stick

35,00TL

WhatsApp'tan Bilgi Al !

Etiketler: Dondurulmuş Kan Kurdu Stick, MKT016600158, Yemler

Dondurulmuş Kan Kurdu Stick Ambalaj

Frozen Bloodworms Food Stick, Başta discus ve betta gibi etçil beslenen tatlı su balıkları için özel hazırlanmış dondurulmuş kan kurdu yemidir. Stick formda hazırlanmış yemdir.

Protein, yağ asitleri ve doğal pigmentler açısından zengin içeriğe sahip olan Frozen Kan Kurdu, besleyici doğal dondurulmuş balık yemidir. Hijyenik olarak hazırlanan bu yem; yavru balıkların gelişiminde iyi bir etkiye sahiptir.

Hangi balıklar için uygundur?
* Betta, discus, cichlid türleri ( tropheus hariç ) barbuslar, tetralar, canlı doğuran türleri ( molly türleri hariç), tüm etçil tatlı su balıkları için uygundur.

Yem içeriği;
* Kırmızı Kan kurdu, su ve guar gum

Analiz Değerleri;
* Ham protein - % 5,0
* Ham yağ - % 1,0
* Ham lif -% 0,9
* Nem - %92,0

Kullanım talimatı;
* Dondurulmuş küpün 1 tanesini açıp, akvaryumunuzdan alacağınız bir bardak su içinde eritin. Erittiğiniz su ile birlikte akvaryuma azar azar ekleyin. 2-3 gün aralıklarla 1 kere verilmesi tavsiye edilmektedir.
* Balıklarınızın 5 dakika içerisinde tüketebileceği kadar dondurulmuş yem çözdürmeye dikkat etmelisiniz. Buzu çözülmüş dondurulmuş yemi tekrar dondurmamalısınız.

Paket içeriği;
* 1 paketinden 20 adet dondurulmuş yem çıkmaktadır. Bu üründen sipariş vermeniz halinde 5 paket dondurulmuş yem gönderilmektedir.
* Toplam 100 adet dondurulmuş yem gönderilmektedir.

Önemli not;
* Dondurulmuş yem siparişleriniz buz aküsü ile birlikte strafor kutu içerisinde gönderilmektedir. Dondurulmuş yem siparişlerinde iade alınmamakta olup, risk alıcıya aittir.

NEDEN FROZEN FISH FOOD ?
Frozen Fish Food kullanılan canlıların tamamını Norveçten tedarik etmektedir. Norveç tatlı su ve tuzlu su canlıları üretiminde lider ülke konumundadır. Frozen markası Hollanda firmasıdır.
Dondurulmuş Yem Siparişi Vermeden Önce Mutlaka İrtibata Geçiniz 

%100 Dondurulmuş Kan Kurdu Stick Tekli Paket

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.